Ga naar de inhoud
MatterSpace

MS Duplex — het Agent Operating System, aangedreven door runtime-intelligentie. Huur het model. Bezit de intelligentie.

90% minder modelaanroepen, en nauwkeuriger.*

3,000 beslissingen in klantoperaties: terugbetalingen, accountontgrendelingen, kredietlimieten, uitbetalingen. Elke beslissing heeft één juiste actie uit ongeveer negentien, of een weigering, en onderweg veranderde het bedrijf vijf keer een regel. Elke aanpak gebruikte GPT-5.5; MS Duplex leerde gaandeweg.

Interne benchmarks. Alle cijfers op deze pagina komen uit tests die MatterSpace zelf heeft uitgevoerd en zijn niet onafhankelijk geverifieerd. Lees de disclaimer

  • 94.6%*Nauwkeurigheid, de hoogste in de testHet model alleen 59.8% · met een cache 77.3%
    Nauwkeurigheid, de hoogste in de test
    Het model met MS Duplex94.6%
    Het model met een cache77.3%
    Het model alleen59.8%
  • −90.3%*Modelaanroepen−84.8% kosten · −81.9% latentie
    Modelaanroepen in 3,000 beslissingen
    Het model met MS Duplex277
    Het model alleen2,864
  • ~23×*Sneller zodra geleerd≈97 ms tegenover ≈2,231 ms
    Sneller zodra geleerd
    Een beslissing die MS Duplex leerde≈97 ms
    Een modelaanroep≈2,231 ms

* Cijfers uit de interne benchmarks van MatterSpace, niet onafhankelijk geverifieerd. Lees de disclaimer

Hoe langer het draait, hoe minder het vraagt.

In zijn eerste 300 beslissingen beantwoordde MS Duplex 73% zelf en vroeg GPT-5.5 om de rest.*

Stap 1 van 4: Het begin

3,000 beslissingen, en waar elke beslissing terechtkwam.

Door MS Duplex zelf beantwoord, doorgegeven aan GPT-5.5, of geweigerd.

Stap 1 van 4: Aankomst

3,000 beslissingen komen binnen: restituties, deblokkeringen, kredietlimieten en uitbetalingen, in ruim 2,000 bewoordingen.*

Na een regelwijziging: wie gaf het nieuwe antwoord.

Van elke 100 beslissingen die door een regelwijziging waren geraakt.

Stap 1 van 3: Het model alleen

GPT-5.5 kan de interne regelwijziging van een bedrijf niet kennen en gaf in 97% van de gevallen het oude antwoord.*

Hoe langer de reeks, hoe beter de cijfers.

Hetzelfde werk op een reeks van 300 beslissingen en op een reeks van 3,000 beslissingen.

Stap 1 van 4: Accuratesse

MS Duplex was 85.0% nauwkeurig op een stroom van 300 beslissingen, en 94.6% op 3,000.*

De rekening, en het wachten.

GPT-5.5 alleen tegenover GPT-5.5 met MS Duplex, op dezelfde 3,000 beslissingen.

Stap 1 van 3: Per beslissing

Elke 1,000 beslissingen kostten $0.13 met MS Duplex, en $0.82 met alleen GPT-5.5.*

Hoe het is uitgevoerd.

Het werk
Beslissingen in klantoperaties: terugbetalingen, accountontgrendelingen, kredietlimieten, uitbetalingen, toegang en escalatie bij fraude. Één juiste actie uit ongeveer negentien, of een weigering.
De stroom
3,000 beslissingen in meer dan 2,000 formuleringen, waarvan 68% op een nooit eerder geziene manier verwoord, met nieuwe soorten verzoeken die halverwege binnenkwamen.
Regelwijzigingen
Vijf interne regelwijzigingen, die elk de juiste actie voor een soort verzoek omdraaiden; 1,073 beslissingen kwamen na een wijziging.
Terugkoppeling
Het juiste antwoord werd onthuld voor ongeveer één op de tien beslissingen, voor elke aanpak dezelfde.
Modellen
GPT-5.5, met echte API-aanroepen, voor elke aanpak.
Vergeleken met
GPT-5.5 alleen, en GPT-5.5 met een semantische cache in de beste instelling; op de reeks van 300 beslissingen ook een cache met retrieval en een kennisgraaf.
Gelijk gehouden
Hetzelfde model, dezelfde terugkoppeling en dezelfde weigerregels voor elke aanpak.

Wat het betekent voor je werk.

  • Je rekening krimpt naarmate het leert.

    MS Duplex beantwoordde 86% van de beslissingen zelf: 90% minder modelaanroepen en 85% lagere kosten.*

  • Een regelwijziging bereikt elk antwoord.

    Na de regelwijzigingen gaf MS Duplex in 92.5% van de gevallen het nieuwe antwoord; GPT-5.5 alleen in 2.3%.*

  • Het wordt beter met volume.

    Van 300 naar 3,000 beslissingen steeg de nauwkeurigheid van 85.0% naar 94.6% en daalden de kosten per beslissing met twee derde.*

Volgende: Nauwkeuriger bij elke instelling, voor een zevende van de kosten.Lees het →

Zie het in je eigen werk.

Van je eigen assistent tot elke agent die je bedrijf draait: een pilot zet MS Duplex in op je eigen werk, met vooraf afgesproken maatstaven.